rankų darbo

„labos nakties“ gaminiai – rankų darbo produktas – siuvamas asmeniškai, todėl net mažiausios detalės gali būti įgyvendintos pagal individualius pageidavimus. įvairius gaminius galime paversti unikaliomis dovanomis, išsiuvinėdami nuoširdų palinkėjimą, sėkmės simbolį, meilės žinutę ar tik jums žinomą sentimentą.

vilnos savybės

vilna yra banguota, jos plaukeliai nesusiglaudę, tarp jų uždaromas oras. naudodamas vilnos gaminius žmogus ne tik nepraranda šilumos, bet ir neperkaista. dėl unikalių gamtoje sukurtų savybių vilna palaiko reikiamą temperatūrą ir sukuria kūnui malonų mikroklimatą. vilna gerai sugeria ir išgarina drėgmę. tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kadangi net mažiausias drėgmės kiekis šaldo organizmą. sintetinis pluoštas gali sugerti tik 2%, tuo tarpu vilnos pluoštas sugeria iki 40% savo svorio drėgmės, nesuteikdamas drėgmės pojūčio. dėl natūralaus lanolino vilnoje nesikaupia purvas. natūraliai apdirbtą vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta, todėl vilnonius gaminius patartina dažnai vėdinti.

ekologiškos natūralios medžiagos

Europoje linas laikomas aukščiausios kokybės audiniu dėl jo ypatingų savybių: patvarumo bei juntamos natūralios vėsos ir gaivos. tuo tarpu mūsų gaminiams naudojama vilna natūrali ne tik savo prigimtimi, bet ir apdirbimu – plaunama natūraliu skalbikliu, pašalinant šapus be chemijos. toks apdirbimas yra ir kokybiškas, ir draugiškas gamtai. priklausomai nuo oro ir kūno temperatūros, chemijos nepažeista vilna gali sugerti ir išgarinti drėgmę bei prakaitą be drėgmės pojūčio ją liečiant.

be chemijos

„labos nakties“ antklodėms vilna skalbiama nenaudojant jokios chemijos, tik natūralų skalbiklį. taip išplautas vilnos plaukas išsaugoja banguotumą ir lanoliną – pagrindines vertinamąsias savybės. vilna ne tik mažiausiai pažeidžiama, bet ir maloni prisiglausti. tuo tarpu linas – vienas iš ekologiškiausių audinių. „labos nakties” gaminiams naudojami OEKO-TEX sertifikatu žymėti audiniai. tai reiškia, jog jie atitinka griežtas normas, yra saugūs naudoti ir neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio.

hipoalergiška

žmonės, kurie mano esantys alergiški vilnai, iš tiesų reaguoja į produktus, likusius po „komercinio“ vilnos apdorojimo. nors alergija vilnai yra reta, dauguma žmonių vilnos vengia dėl alergijos dulkių erkutėms. ilgą laiką vilna buvo nerekomenduojama alergiškiems žmonėms, tačiau šiuo metu vis dažniau skelbiama, jog natūraliai apdirbta vilna yra savaime hipoalergiška. Dulkių erkutės dauginasi tik tam tikrose sąlygose: joms išgyventi reikalinga drėgmė, jos nepakelia didelio šalčio ar karščio. tuo tarpu vilna gali sugerti net iki 40% savo svorio drėgmės ir išlikti sausa! ji sukuria sausą mikroklimatą, o pačios erkutės vilna neminta. taigi natūrali, chemiškai nepažeista vilna yra netinkama terpė dulkių erkutėms veistis.  būtent tokią vilną ir naudojame savo gaminiams.

pagaminta Lietuvoje

„labos nakties“ produkcija pagaminta lietuvių rankomis iš Lietuvoje užaugintos ir Lietuvoje apdirbtos vilnos. naudodami lietuviškus produktus jūs prisidedate prie Lietuvos ekonomikos augimo.