„Labos nakties“ –
aukštos kokybės miegamojo tekstilės manufaktūra

Lietuviški vilnos ir lino gaminiai

mūsų kelias

prasidėjo mano mamos patirties dėka. naudojau jos megztus vilnonius gaminius, džiaugiausi net nesusimąstydama, kodėl pirktinė vilna ne tokia šilta. o juk nusigobus naminių vilnų pledą dar ilgą laiką jauti šilumą kaip po kompreso. mano vaikai jau porą metų miegojo po mamulės pasiūtomis naminės vilnos antklodėmis, kol galiausiai supratau, kad būtent tokiais vilnoniais linkėjimais iš kaimo galėčiau pasidalinti ir su kitais. lietuviški vilnos ir lino gaminiai įgavo “labos nakties” pavadinimą.

vilna

kurią perkame iš Lietuvos ūkininkų, skalbiama naudojant tik organiškus skalbiklius, nes tokiu būdu tausojamos gerosios vilnos savybės – vilnos plaukas išsaugoja banguotumą ir lanoliną. toks vilnos apdirbimo būdas imlus laikui ir fizinėms jėgoms, tačiau rinktis lengvesnio kelio – pirkti pramoniniu būdu apdirbtos vilnos – neketiname, nes sumanymas dalintis teisingais ir tikrais „linkėjimais iš kaimo“ prarastų prasmę. iš kokybiškai paruoštos vilnos gaminami karšiniai, kurie apsiuvami medvilne ir paverčiami lengvais patalais. sugulę į originalią pakuotę „labos nakties“ gaminiai iškeliauja į namus visame pasaulyje. daugiausiai šie lietuviški vilnos ir lino gaminiai džiugina amerikonus, vertina juos ir patys lietuviai.

Lietuviški vilnos ir lino gaminiai
Lietuviški vilnos ir lino gaminiai

linas

mūsų asortimentą papildė po kurio laiko. tai – seniausia tekstilės rūšis. tam, kad linas suteiktų maksimalų komforto pojūtį, prieš paverčiant užvalkalais audinys yra suminkštinamas, maža to, su kiekvienu skalbimu jis vis labiau minkštėja. miegas natūraliuose ir puikiai kvėpuojančiuose bei drėgmę sugeriančiuose pataluose suteikia prabangos, jaukumo ir kokybiško poilsio pojūtį. būtent poilsio kokybę patvirtina šie lietuviški vilnos ir lino gaminiai. kita džiuginanti lino patalynės savybė – itin paprasta ir nereikli priežiūra bei faktas. tiesa, linas džiugina ne tik mus, bet ir Žemę. tai vienas tvariausių audinių pasirinkimų – linas kur kas tvirtesnis už medvilę, todėl kur kas ilgaamžiškesnis. taip pat linas yra pilnai perdirbamas.

pagaminta Lietuvoje

natūralios medžiagos

rankų darbo

Gamta dovanoja nuostabias dovanas,
mums tereikia jas priimti.