Rankų darbo

„Labos nakties“ gaminiai - tai rankų darbo produktas - siuvamas asmeniškai, todėl net mažiausios detalės gali būti įgyvendintos pagal individualius pageidavimus. Lininius gaminius galime paversti unikaliomis dovanomis, išsiuvinėdami nuoširdų palinkėjimą, sėkmės simbolį, meilės žinutę ar tik Jums žinomą sentimentą.

Ekologiškos natūralios medžiagos

Europoje linas laikomas aukščiausios kokybės audiniu dėl jo ypatingų savybių: patvarumo bei juntamos natūralios vėsos ir gaivos. Priklausomai nuo oro ir kūno temperatūros, linas gali sugerti ir išgarinti drėgmę bei prakaitą be drėgmės pojūčio jį liečiant. Gaminiams naudojama vilna natūrali ne tik savo prigimtimi, bet ir apdirbimu – plaunama natūraliu muilu, išrenkant šapus rankomis. Toks apdirbimas yra ir kokybiškas, ir draugiškas gamtai.

Vilnos savybės

Vilna yra banguota, jos plaukeliai nesusiglaudę, tarp jų uždaromas oras. Naudodamas vilnos gaminius žmogus ne tik nepraranda šilumos, bet ir neperkaista. Dėl unikalių gamtoje sukurtų savybių vilna palaiko reikiamą temperatūrą ir sukuria kūnui malonų mikroklimatą. Vilna gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku, kadangi net mažiausias drėgmės kiekis šaldo organizmą. Sintetinis pluoštas gali sugerti tik 2%, tuo tarpu vilnos pluoštas sugeria iki 40% savo svorio drėgmės, nesuteikdamas drėgmės pojūčio. Dėl natūralaus lanolino vilnoje nesikaupia purvas. Natūraliai apdirbtą vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta, todėl vilnonius gaminius patartina dažnai vėdinti.

Hipoalergiška

Žmonės, kurie mano esantys alergiški vilnai, iš tiesų reaguoja į produktus, likusius po "komercinio" vilnos apdorojimo. Nors alergija vilnai yra reta, dauguma žmonių vilnos vengia dėl alergijos dulkių erkutėms. Ilgą laiką vilna buvo nerekomenduojama alergiškiems žmonėms, tačiau šiuo metu vis dažniau skelbiama, jog natūraliai apdirbta vilna yra savaime hipoalergiška. Dulkių erkutės dauginasi tam tikrose sąlygose. Joms išgyventi reikalinga drėgmė, jos nepakelia didelio šalčio ar karščio. Tuo tarpu vilna gali sugerti net iki 40% savo svorio drėgmės ir išlikti sausa! Ji sukuria sausą mikroklimatą, o pačios erkutės vilna neminta. Taigi natūrali, chemiškai nepažeista vilna yra netinkama terpė dulkių erkutėms veistis. Taip pat natūralus lanolinas veikia kaip repelentas, atbaidantis erkutes.

Be chemijos

„Labos nakties“ antklodėms vilna skalbiama rankomis, nenaudojant jokios chemijos, tik natūralų muilą. Taip išplautas vilnos plaukas išsaugoja banguotumą ir lanoliną – pagrindines vertinamąsias savybės. Vilna ne tik mažiausiai pažeidžiama, bet ir maloni prisiglausti.

Linas - vienas iš ekologiškiausių audinių. „Labos nakties" gaminiams naudojami OEKO-TEX sertifikatu žymėti audiniai. Tai reiškia, jog jie atitinka griežtas normas, yra saugūs naudoti ir  neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio.

Pagaminta Lietuvoje

„Labos nakties“ yra lietuvių rankomis pagaminta iš Lietuvoje užaugintos ir Lietuvoje apdirbtos vilnos. Naudodami lietuviškus produktus Jūs prisidedate prie Lietuvos ekonomikos augimo.

Kuo ypatinga natūraliai apdorota vilna ir kuo ji skiriasi nuo pramoniniu būdu ruošiamo pluošto? Kokios svarbiausios lino savybės? Plačiau čia

Ačiū, kad domitės

Mes su Jumis artimiausiu metu susisieksime!

Pateikti duomenys tvarkomi LR įstatymuose numatyta tvarka Privatumo politika