Natūralios medžiagos

Europoje linas laikomas aukščiausios kokybės audiniu dėl jo ypatingų savybių: patvarumo bei juntamos natūralios vėsos ir gaivos. Priklausomai nuo oro ir kūno temperatūros, linas gali sugerti ir išgarinti drėgmę bei prakaitą be drėgmės pojūčio jį liečiant. Vasarą vėsinęs audinys, žiemą suteikia malonią šilumą.

Rankų darbo

Kiekvienas gaminys - rankų darbo produktas - siuvamas asmeniškai, todėl net mažiausios detalės gali būti įgyvendintos pagal individualius pageidavimus. Lininius gaminius galime paversti unikaliomis dovanomis, išsiuvinėdami nuoširdų palinkėjimą, sėkmės simbolį, meilės žinutę ar tik Jums žinomą sentimentą.

Be chemijos

Linas - vienas iš ekologiškiausių audinių. „Labos nakties" gaminiams naudojami OEKO-TEX sertifikatu žymėti audiniai. Tai reiškia, jog jie atitinka griežtas normas, yra saugūs naudoti ir  neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio.

Hipoalergiška

Unikalių antibakterinių savybių dėka lininiame audinyje nesiveisia bakterijos ir grybeliai. Linas naikina kenksmingą mikroflorą, todėl tinka alergiškiems ir jautrios odos žmonėms.

Kuo ypatingas linas ir kaip prižiūrėti jo gaminius? Plačiau čia

Ačiū, kad domitės

Mes su Jumis artimiausiu metu susisieksime!

Pateikti duomenys tvarkomi LR įstatymuose numatyta tvarka Privatumo politika